KARA YOLU


Uluslararası ithalat ve ihracat karayolu taşımacılığında düzenli hatlarımız üzerinde hem tek seferlik, hem uzun vadeli sözleşmeye dayanan nakliye hizmeti sunmaktayız. Araç filomuz; FTL ( tam kamyon yükleri ) ve LTL ( kısmi parsiyel yükler ) taşıma gerçekleştirmemize yönelik planlanmıştır.
Özellikle Doğu Avrupa ülkeleri; Çek Cumhuriyeti, Polonya, Macaristan, Slovakya, Hırvatistan, Sırbistan, Romanya ve sonrasında Batı Avrupa ülkeleri; Avusturya,

Almanya, Benelüks ülkeleri, Fransa ve İspanya’ya servisimiz bulunmaktadır.

Sevkiyatlarımız CMR – Konvansiyon Gereçleri Routière (ticari mallar güzergah anlaşması) uyarınca yürütülmektedir. Aynı zamanda ADR (Accord Dangereuses Route) anlaşmasına göre tehlikeli ve yanıcı malların taşınması sağlanabilmektedir.

Yükünüzün nakliye, taşıma, depolama, liman terminal işleri veya taşımacılığa ait diğer işlerle ilgili bedelli taşıma ve lojistik sözleşmelerinden doğan her türlü sorumluluğu tarafımızca sigortalıdır.

Kara yolu taşımacılığında, özellikle Doğu Avrupa bölgesine haftalık düzenli sevkiyatlarımız mevcuttur. Servisimizi direkt kara yolu ile sunduğumuz gibi, yol ve mevsimsel koşulların sunduğu duruma göre ro-ro üzerinden de servis sağlayabilmekteyiz. Müşterilerimize fiyat ve zaman acısından çözüm yaratan hizmet seçeneklerimiz ile uzmanlaştığımız PEKO hattında öncelikli tercih edilen firmalardan biri olmanın gururunu yaşıyoruz.

Araçlarımız günün 24 saati uydu takip sistemi ile tarafımızca izlenir ve size yükünüzün konumuyla ilgili anlık bilgiler verilir.