HAKKIMIZDA

HEDEFE GİDEN YOLKEY LOGISTICS

Key Lojistik – Çözüm anahtarı Sizlere sunmayı kendine hedef alan firmamız, tüm müşterilerine Sürdürebilir, düzenli, aktif ve kalitesinden ödün vermeden Karayolu, Denizyolu ve Havayolu hizmetleri sunan bir lojistik firmasıdır. Key Lojistik olarak Müşterilerin tüm Uluslararası ihtiyaçlarını belirlemede ve tüm süreçlerin koordinasyonunu etkili ve verimli şekilde yapar. Tüm taleplerin hassasiyetle değerlendirilmesi ekonomik ve hızlı şekilde sevkini, yaygın acente ağı ve deneyimi ile sağlamaktadır. Müşterilerinin beklentilerini  algılayarak onlar için hızlı ve rekabetçi çözümler üretir ve iyi yetişmiş, motivasyonu yüksek çalışanları sayesinde Tedarik Zincirinin tüm basamaklarında yüksek müşteri memnuniyeti oluşturur.

KEY Lojistik olarak uluslararası nakliye alanında, depolama ve ekipman yönetimini kapsayan geniş bir yelpazede nakliye, depolama ve lojistik hizmetimizi R2 yetki belgesi güvencesiyle vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti bir numaralı önceliğimizdir. Bu da mümkün olan en düşük maliyetle, en verimli nakliye hizmetini sunacağımızın garantisi niteliğindedir.

Hassasiyet, Kalite ve Sağlamlık mottosuyla (hedefiyle) çıktığımız yolumuzda, hizmetlerimizin kalitesi, güvenirliliği ve sürdürebilirliği bizler için çok önemlidir.

Key Lojistik’in temel faaliyeti, uluslararası nakliyeye tabi tüm ürünlerinizi karayolu, denizyolu, hava yolu veya intermodal çözümlerle, ticaretinizin olduğu noktaya, işinde uzman, profesyonel ekibimizle güvenlik ve güvenilirliği garanti ederek ulaştırmaktır.

Firmamız, yatırımlarını sizin talepleriniz doğrultusunda size özel servisler ve intermodal çözümler sunabilmeyi esas alarak yapmaktadır. Sizin için tek bir kutuyu (parçayı) ya da yüksek hacimli yüklerinizi de taşımak adına kendimizi her gün geliştiriyoruz.

Amacımız; müşterimizin ihtiyacına göre, şirketin kara yolu modülünde tüm Avrupa’da (Doğru Avrupa’da), hava ve deniz modüllerinde tüm Dünya liman ve şehirlerinde nakliye ve lojistik pazarındaki güçlü konumunu korumaya yönelik en etkili ulaşım aracı kombinasyonlarını planlamaktır.

Müşterilerimize sürekli yüksek kaliteli hizmet, saygın iş ortakları ağı ve uzun yılların tecrübesini sunuyor, -onlar için çalışıyor- ve mümkün olan en iyi sonucu sağlayan kişisel bir hizmet vermemizden ötürü kendimizle gurur duyuyoruz.
Çek Cumhuriyeti’ne kurduğumuz Key Lojistik Czech S.R.O firmamız ile Doğu Avrupa bölgesindeki yaygın çalışma ağımızı genişletmeyi hedefliyoruz (lider konumumuzu perçinlemeyi hedefliyoruz)

 

 

Focus on Quality

Our Factory